okna

Chystáte se na výměnu starých oken za nová

okna

Doporučuji neexperimentovat a vybrat si firmu, která to skutečně umí. Jak ale oddělit zrno do plev? I v tomto oboru platí, že je dobré vsadit na firmu, která je v oboru aktivní, má svoji tradici, může se prokázat realizovanými projekty a je schopna doložit všechny potřebné certifikáty. U plastových oken je také výhodné se obrátit přímo na výrobce, který současně okna i instaluje. Společnost Oknoplastik se pohybuje na českém trhu již více než 15 let, potrpí si na kvalitu a okna vyrábí na plně automatizovaných výrobních linkách. Používá německé profily SALAMNDER a okna osazuje kovánímSIEGENIA-AUBI.

Vedle standardních okenních systémů Economy jsou v nabídce i další modely

Plastová okna Omegabývají ideálním řešením pro hromadné výměny oken. Mají 5komorový systém, 2 dorazová těsnění a 2mm ocelovou pozinkovanou výztuhu v rámu i křídle. Jsou osazena izolačním dvojsklem Ug = 1,1 W/m² K s plastovým rámečkem a mají stavební hloubku 76 mm. Profily jsou ve třídě A s vyztuženou přední stěnou. Plastová okna Omega spadají do kategorie, která vyhovuje dotaci NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.

Okna (6)

K dalším oblíbeným a vysoce kvalitním modelům patří okna Sigma EVO a Pasiv EVO. Mají vysokou funkčnost, zajímavý design a nabízejí skvělé izolační vlastnosti. Při jejich výrobě je použit 6komorový systém, mají 3 těsnící roviny a trojsklo se součinitelem Ug = 0,5 W/m² K. Mají také dva bezpečnostní body, které zvyšují ochranu proti vloupání. Profily jsou ve třídě A se stavební hloubkou 82 mm. Model Pasiv EVO je osazen izolačními vložkami i v rámu i křídle a je vhodný i do pasivních domů.

Okna je možné zasklít i bezpečnostními nebo protihlukovými skly
Plastová okna Perfekt EVO jsou zpevněna velmi silnou ocelovou výztuhou a s oblibou se používají i v místech, kde jsou velmi náročné podmínky. Na první pohled vás zaujmou velmi výraznými hranami profilu. Při jejich výrobě se používá 6komorový systém, mají 3 těsnící roviny a jsou zaskleny dvoj nebo trojsklem. Profil oken je v kategorii A, mají 2 bezpečnostní body, jež navyšují ochranu proti vloupání a stavební hloubku 82 mm.

Okna (3)

Iokna Perfekt EVO spadají do kategorie s dotací NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.Všechna plastová okna firmy Oknoplastik se dodávají v široké řadě barev a dekorů, které citlivě imitují dřevo. Vedle standardních modelů je možné vyrobit i okna atypická, přesně podle vašich požadavků.Jako jedináv České republice dává firma Oknoplastik na funkčnost oken záruku 40 let.

Jestli vás zaujala plastová okna Oknoplastik, proklikejte se na jejich stránky. Naleznete zde i další modely plastových oken. Zde i podrobný ceník, abyste si mohli sami udělat předběžnou kalkulaci, nebo kontaktujte ještě dnes jejich obchodního zástupce.

okna


Posted in Stavba.