MÁM SI KOUPIT NĚCO Z RATTANU NEBO NE ???

Tady by bylo velmi laciné , abych já jako dovozce a prodejce jednoznačně řekl ANO , kupte si rattanový nábytek a nejlépe přímo ode mě. Tak to nestojí. Já se zabývám dovozem ratanového nábytku již vice než 20 let a za tu dobu mám zpětnou vazbu od svých zákazníků, kteří si ode mě koupili kvalitní rattanový nábytek. Musím říct, že jsem se za těch 20 let nesetkal s někým z mých zákazníků, kteří by litovali, že si rattanový nábytek koupili. Většinou si ještě přikupovali a velmi často náš nábytek doporučili svým známým, kteří si potom u nás nábytek taky koupili. Já sám mám interier svého rodinného domu vybaven kompletně ratanovým nábytkem. U mě to není proto, že jsem tzv. u zdroje, ale je to tím, že ten nábytek dokonale znám, vím jak se navrhuje, jak se vyrábí a jak se v něm cítím.

Měl jsem a stále mám řadu zákazníků, kteří se vrátili z nějaké exotické dovolené, kde zjistili, jak se jim dobře spalo v rattanové posteli , přestože doma měli se spánkem problémy. Jak si oblíbili snídaně , obědy a večeře na rattanových židlích a křeslech u rattanového stolu. Jak si libovali, když si večer dali u rattanového baru nějaký ten oblíbený drink ap. Tito zákazníci příjdou a vypráví mi o svých zážitcích z dovolené a následně si chtějí něco vybrat domů, protože s tímto nábytkem mají dobré zkušenosti a krásné zážitky.   

Na výstavách se setkávám se zákazníky, kteří mi řeknou, vy máte tak krásný nábytek v nabídce, je škoda, že už máme část bytu vybavenou , jinak bychom si to vybavili od vás. Nebo jiní si svoje bydlení teprve plánuji, ale počítají s tím, že velká část bude z přírodního kvalitního ratanového nábytku.

     ZKUSTE  SI  ODPOVĚDĚT  SAMI


Posted in Interier, Zahrada.