Novinka ve světě laminátu – podlahy Egger

Laminátové podlahy jsou stále jednou z nejvyužívanější variant podlahové pokládky, která je jednoduchá a rychlá. Zároveň se jedná o kvalitní podlahovou krytinu s velkými možnostmi dekorů.

Jistota jménem EGGER

Rakouská společnost Egger se na trhu pohybuje již více než 50 let a právoplatně se řadí mezi špičky. I v České republice patří mezi největší produkci podlahových krytin. U tohoto výrobce laminátových podlah naleznete produkty nejvyšší kvality, které jsou plně v souladu s novými podlahovými trendy.

Pečlivost ve výrobě je věnována i faktoru týkající se životního prostředí, proto je používáno dřevo z lesů s udržitelným hospodařením. Využívá se průmyslové dřevo a odřezky PEFC. Jedná se tedy o kompletně recyklovatelný materiál.

Vlastnosti

Speciální metody zpracování vám zaručují nejdelší možnou životnost materiálu. A tak se laminát může pyšnit velmi podobnými vlastnostmi jako vinylové podlahy. Nemusíte se tedy obávat mechanického poškození zásluhou vysoké odolnosti proti oděru a nárazu. Společnost Egger poskytuje 15 až 25 let záruční lhůtu v závislosti na třídě zátěže. Laminátová podlaha Egger je díky speciální antistatické technologii lépe udržovatelná a tím se stává vysoce hodnotnou pro domácnosti. Dekory jsou navíc opatřeny protiskluzovou třídou R10, která podlaze dodává bezpečnost pohybu a komfort chůze.

Řešení je nabízeno pro každou příležitost, ať už se jedná o méně frekventované prostory jako jsou malé domácnosti nebo chaty nebo kanceláře a školy, kde je podlaha vystavena vysokému zatížení.

Technologie AQUA+

Konec studených nohou od ledových dlaždic v koupelně. Výrobce vyvinul speciální technologii EGGER Aqua+, díky níž se stává laminát voděodolný. Takto upravená podlaha má zvýšenou trvanlivost, je vhodné ji proto použít do kuchyní, koupelen nebo třeba předsíní. Velkou výhodou je možnost využívání parního čističe, kde se vyhnete riziku poškození spárů a samotného laminátu.  

Vzhled

Nezáleží na tom, jaký směr jste zvolili pro svůj komfort, laminátové podlahy od společnosti EGGER dokáží vyhovět každému. Samotné díly výrobce nabízí v několika formátech od širokých lamel po štíhlý formát dřevěných parket, ale například  i velkoformátové dílce. Povrch podlah je příjemný a velice přirozený. Následně máte v dekoru širokou škálu možností na výběr. Kromě nejoblíbenějších imitací dřeva můžete pracovat i s dekory kamenů, keramiky nebo mramoru. Téměř nekonečné množství autentických variant designu splní veškeré vaše požadavky na bydlení.

Instalace

V neposlední řadě potěší i snadná pokládka podlahy díky patentovanému uzamykacímu systému UNI fit!, který se používá k propojení desek bez použití nářadí. Výjimkou samozřejmě není možnost celoplošného lepení, čímž dosáhnete efektivnějšího přenosu tepla a zlepšíte úroveň okolního hluku.

Navštivte naše  showroomy v Praze, Brně, Plzni,  Ostravě a Velké Bíteši, kde najdete velký výběr laminátové podlahy a kde  vám s výběrem a realizací vaší nové podlahy odborně poradí naši pracovníci.

Více informací a inspiraci najdete také  na: https://www.svetpodlah.cz/Posted in Interier.